SİPARİŞ VER
ilk siparişte indirim,
her siparişte para puan
8.Şubemiz Hatayda Açıldı
Açık mutfaklarda
Gözler önünde üretim

Kuruluş Hikayemiz

"Bir hayalin varsa, gerçekleşme ihtimali de vardır"

Merhaba, ben İlhan Kibar;

Hayallerle başladı "Pizza Taxi" markasını kurma girişimim.

1990 yılında, Gıda Mühendisliği Fakültesi son sınıfında, uluslararası bir markanın mutfağında başlayan pizza serüvenim, sektördeki farklı markaların, kasasından mutfağına, yönetiminden kuruculuğuna kadar hemen her bölümünden geçti. Bu süreçte gördüm ki Türkiye' den çıkan bir paket pizza markası yoktu. Bunu biz yapabilirdik; Türkiye'nin ilk pizza paket ağını kurabilirdik.

Yıllarca kurduğum bu hayali, sevgili eşimin teşviği ile gerçekleştirme zemini oluşturabildiğimizde yıl 2010 du.

İlk paket restoranımız Adana Kenan Evren şubemizdir. Sistemimizi, hedefimize uygun olarak, paket servis hizmetine göre tasarladık. Paket servis ile birlikte restoran ve al-götür hizmetleri de sunuyoruz şubelerimizde.

Markamız kısa sürede marka ismi, kurumsal kimlik görselleri, üretim/ürün kalitesi, Türk damak zevkine uygun lezzetleri, hizmet anlayışı gibi konularda çok ilgi çekti ve olumlu geri bildirimler, bizi büyüme kararı almaya motive etti. 

Büyüme kararımız ile birlikte 2013 yılında, gıda mühendisi dostum Serdar Erdağ ile ortaklığa adım attık. Serdar Erdağ 23 yıldır uluslararası bir firmada tedarik zinciri, yatırımlar ve kalite konularında çalışmaktadır. Sevgili dostumun ortağım olarak sürece katılımı ile oluşan "güç birliği" sayesinde markalaşma ve kurumsallaşma sürecimiz hızlandı. Nihayet Ocak 2015 itibariyle bayilikler vermeye başladık.

Markalaşma ve kurumsal kimlik çalışmalarını dostum ve yol arkadaşım Serdar Erdağ ile birlikte geliştirerek sürdürmeye devam ediyoruz. 

Biz iki gıda mühendisi yol arkadaşı, lezzet yolculuğumuzda bize katılan bayilerimizi iş ortaklarımız olarak görüyoruz. Birlikte büyüyen bir aile olmanın gururu ile bayilerimizin, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın maksimum memnuniyetini hedefliyoruz.

Hayallerinizin gerçek olduğu mutlu yarınlar diliyoruz...

Misyonumuz:

Handar Pizza A.Ş. hedefleri, değerleri ve stratejileri doğrultusunda;

1.Hijyen, kalite ve tazelikten ödün vermeksizin, şeffaf üretim anlayışı ile açık mutfaklarda, gözler önünde, Türk damak zevkini ve beslenme alışkanlıklarını önemseyerek, her damak zevkine ve bütçeye uygun üretim yapmak.

2.Müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini ve uzun vadeli bağlılığını sağlayarak, yenilikçi ve gelişime açık yaklaşımlar ile ürün ve hizmet kalitemizden ödün vermeden hedef pazarda sürekli gelişmek ve büyümek.

3.Sahip olduğumuz tüm kaynakları, topluma ve çevreye fayda sağlayacak şekilde kullanarak, ülkemizin, çocuklarımızın geleceğine karşı sorumluluklarımızı yerine getirerek örnek olmak. 

Vizyonumuz: 

Türkiye'nin ilk paket pizza restoranı zincirini/ağını oluşturmak ve markamızı uluslararası pazara taşımak.

"Pizza Taxi" olarak Adana Bursa Mersin ve Hatay illerinde, toplam 8 şubemiz ve 100'ün üzerinde çalışanımız ile ilkelerimizden ödün vermeden hizmet vermekteyiz.

apple store google play